MOSTMOSTMOST
MOST FAQMOST FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Dam Pracę: Ankieter
Autor Wiadomość
and 
Super User

Wysłany: Sro 11 Paź, 2006   Dam Pracę: Ankieter

Nie wiem czy ktoś tutaj byłby czymś takim zainteresowany, ale spróbować można. Tym razem ogłoszenie zamieszczma tutaj:)

Szukam osób zainteresowanych zbieraniem ankiet ulicznych. Płacimy 1zł od ankiety. Praca ma charakter dorywczy, więc osoby uczące się jeszcze jak najbardziej mogą sobie dorobić. Oferta kierowana jest do osób mieszkających w Warszawie. Jeśli ktoś byłby zainteresowany lub zna kogoś kto byłby to proszę o kontakt (w profilu).

Godziny pracy to tak właściwie są różne i dowolne. Targety, które nas interesują są na ulicach w różnych godzinach. Bardziej zależy nam na dostarczeniu odpowiedniej ilości ankiet, a nie godzinach w jakich się to zrobi. Ankiety są związane z tematyką emerytur, otwartych funduszy emerytalnych (II i III filar) i pracy.

Dla zachęty dodam, że był u nas chłopak który miesięcznie przynosił do firmy ok. 600-700 takich ankiet bez problemu (x1zł to fajny pieniądz). W tym roku ma maturę więc zrezygnował i szukamy kogoś nowego (może nawet 2-3 osoby). Jak ktoś ma jakieś pytania, to chętnie odpowiem.

and 
Super User

Wysłany: Sro 11 Paź, 2006   

Dostałem pytanie na prv, ale postanowiłem odpowiedź wkleić i tutaj, bo może to komuś coś wyjaśni:)

Tak mamy ludzi na to chętnych:) Tak jak napisałem, chłopak który to robił w tym roku ma mature i na razie zrezygnował. Normalnie chodził do szkoły i robił ankiety po szkole w normalnych godzinach. To nie jest praca na etat, tylko dodatkowa. To nie jest rozbudowana ankieta, która zajmuj 15-30 minut. Są na niej 3 proste pytania i miejsce na kontakt. Taką ankietę robi się w minutę. Ten chłopak potrafił np. stanąć pod bankomatem przy rotundzie i trzaskał 40 ankiet na godzinę. To są na prawdę fajne pieniądze, dla młodych jeszcze uczących się osób.

Odpowiedz do tematu