MOSTMOSTMOST
MOST FAQMOST FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
SERVER !!!
Autor Wiadomość
Sniezka 
User

Wysłany: Sro 23 Gru, 2009   

Serwer śmiga o wiele lepiej i również widze że gra wiecej ludzi wieczorami wiec nie jest tak źle.
Co do pokera to odradzam stanowczo :D wciąga i uzzależnia
Nowy tak się wkrecil że po nocach zamiast spać to gra te głupie turnieje pokerowe i później zombie mam w domu a nie mężusia :561:

Stygijczyk 
Moderator

:D to nich gra w dzień :P

Niektóre kobiety są bezcenne, za reszte zapłacisz "MASTERCARD" :D

TomaszinO 
User

Server rzeczywiście lepiej działa, ale jeśli chodzi o graczy to nie jest to samo co kiedyś :(
I pokonam moje lęki zachowując się jak kat"

XAroX 
Site Admin

Spokojnie, szykujemy pewne nowości, zabawy i konkursy. Przywrócimy mostowni dawny klimat.

Stygijczyk 
Moderator

Witam.
nie wiem kto dal dzis w godzinach wieczornych cs_rio ale i nie bede sprawdzal bardzo prosze nie zmianianie MC przy pelnym serwerze nw niedlugim czasie dodamy nowe mapy admini votuja TYLKO w przypadkach wyludnienia serwera
POzdrawiam
Wesolych swiat

Niektóre kobiety są bezcenne, za reszte zapłacisz "MASTERCARD" :D

Gryf 
User

Wysłany: Czw 24 Gru, 2009   

Witam.
Gram codziennie krocej lub dluzej i z doswiadczenia wiem, ze mapka aztec_classic nie jest zbyt lubiana. Czesto ludzie wychodza, choc zwykle wielu zostaje. Dlatego zawsze sie pytam przed aztec czy dac vota na zmiane mapki. Wiekszosc jest zawsze za zmiana. Zwykle daje vota na nexta czyli train, kabul, piranesi, office/italy (o dziwo ostatnio czesto kabul wygrywa). Wczoraj rowniez sie zapytalem. Ktos prosil o de_plaka oraz o jakas na swieta. Dalem wiec o ile dobrze pamietam vota na zimowe survivor i office oraz plaka i piranesi. Po czym zostalem opieprzony przez jednego z adminow (o czym wiesz stygi) i nagle zaczela ladowac sie rio. Niestety musialem wyjsc z serwera i odpalic indyka bo byly klopoty w drukarni.
Mimo oburzenia jednego z adminow decyzje o votowaniu azteca uwazam za sluszna.
Pozdrawiam swiatecznie :)
Mariusz

Nowy^ 
Super User

edit: jednak nie bede komentowal....

Gryf 
User

Witam.
Nowy^ napisał/a:
a jak to sie ma do zapodania vota po kilku rozegranych rundach na inferno ??? bo to nie byl vot zeby ominac azteca

Nowy vota dalem dopiero w ostatniej minucie inferno i nawet nie zdazyl sie skonczyc bo zaladowal sie aztec wiec dalem go po raz kolejny w pierwszej minucie azteca.
Nowy^ napisał/a:
to zle pamietasz bo vot byl na rio, siege i cos jeszcze....

Swietnie pamietam Nowy. Jesli to ty masz racje to znaczy ze mam pierwsze objawy schizofrenni, demencji starczej albo mi sie po ciemku cyferki popieprzyly i nie spojrzalem na ekran. Nigdy nie dalbym vota na mapki ktore wymieniasz poniewaz zwyczajnie ich nie lubie. Rio nawet musialem sciagac bo jej nie mialem zainstalowanej. W trakcie zadzwonil praudzik ze sa 2 kolumny spaprane wiec skasowalem sciaganie i odpalilem indyka.
Nowy^ napisał/a:
gryf doskonale wiesz ze juz nie raz taki numer wykonujesz, nie widzialem zeby jakis inny admin tak bawil sie tymi votami i juz cie prosilem zebys przystopowal z zabawami...

Nigdy nie daje votow w srodku mapki, chyba ze ludzie mnie o to prosza bo jest malo osob np. na aztecu i prosza o jakas do rozkrecenia serwera np. d2. Nie daje votow wedlug wlasnego widzimisie. Od kiedy jest mapcycek ze standardami zawsze sie tylko pytam czy zmieniamy azteca, a jesli jest standard a graja stali bywalcy to czy zagramy jakis niestandardzik (jesli nie ma odzewu gramy co jest). Pez pytania dawalem vota tylko na vertigo, poniewaz ta mapka czesto rozwalala serwer.
Nowy^ napisał/a:
po tym zajsciu dostalem polecenie zeby cie zbanowac (permanentnie) ! po wyjasnieniu i sprawdzeniu logow dopiero mial bys zdjetego bana.

Sprawdz logi :) Rozmawialem z syrenka nia o tym calym zajsciu. Moze zabieze glos w dyskusji.
Pozdrawiam.

Gryf 
User

Za pozno Nowy... ;)
Btw. jesli uwazacie ze jestem zlym adminem zrobcie glosowanie na forum adminow lub niech stygi podejmnie decyzje wedlug wlasnego uznania :)
Pozdrawiam :)

TomaszinO 
User

Hmmm... Również i mnie ludzie często proszą o vota na jakieś inne mapy ponieważ twierdzą ze MC jest za krótki i nudzi ich granie ciągle tych samych map.
I pokonam moje lęki zachowując się jak kat"

keraluch 
User

Witam......w czym problem....moi mili?..Ja dalem vota na 4 mapy ....poniewaz gracze prosili o zmiane azteca....wybrali z 4..rio...i co?..mam sie za to kajac?..dalem pierwszy raz vota..od kiedy mam taka mozliwosc ale ..nie rozumiem kompletnie problemu....rozpisze sie wiecej ..ale jutro bo teraz wigilia..i..piję ..sobie wino...a nie mam sie zamiaru stresowac:)...Zdrowych..i Spokojnych Swiąt .....:)..KER

keraluch 
User

Uuu...Nowy widze tu niezly dym.....wiec musze sie widze rozpisac.....gracze prosili o zmiane azteca.....zaczol sie aztec......a nie konczyl...inferno....dalem vota na ..4 mapy...i niewazne jakie..bo o to tu chyba nie chodzi.......przeszlo rio.....i gralismy to rio...za ktorym ja tez nie przepadam..ale to wybrali....gracze.....Czegos tu nie kumam..raz skorzystalem z mozliwosci dania vota daje na prosbe graczy vota...i jakas afera...?....to po jakiego grzyba jest mozliwosc ...dawania vota.../..z ktorej zreszta nie korzystalem..dotychczas..ale skoro raz dalem..i juz sa afery..to wiecie co..zabierzcie mi tego adma....bo nie jest mi potrzebny w takim wydaniu......Pozdrawiam KER

Nowy^ 
Super User

Wysłany: Pią 25 Gru, 2009   

dobra najechalem na gryfa ale widac nie do konca slusznie.
widzialem vota, nie wiedzialem kto dal, zapytalem na czacie gryf powiedzial ze on wiec napadlem na niego. jemu pewnie chodzilo ze dal wczesniejszego vota. ok teraz kumam.
widac wprowadzilem ferment i za to przepraszam.
najazd na gryfa spowodowany byl tez faktem ze to on daje voty na kilka map jednoczesnie (teraz tez kercio tak zrobil) ale poza tym nie widzialem zeby ktos dawal na 4 mapy jednoczesnie.
a czemu moim zdaniem jest to zle ?
bo jak gracze maja do wyboru 1 mapa i glosowanie przejdzie to wiadomo ze wiekszosc 70-80% graczy bedacych na serwie chce takiej zmiany, a jak do wyboru sa 4 dziwne mapy to albo wybiera sie mniejsze zlo lub nawet jak ktos swiadomie i chetnie glosuje na dana mape i tak jak w tym przypadku przechodzi mapa z 4-5 oddanymi glosami, to czy wybor 4-5 graczy to wiekszosc ludzi znajdujacych sie na serwie ? chyba nie.
5 sie cieszy a 15 sie denerwuje i o to mi chodzi...
poza tym macie jakiegos pecha do tego azteca bo ja jakos nigdy nie widzialem marudzenia wiekszosci ludzi na tej mapie. zawsze ktos sie znajdzie ale jednostki.
nigdy nie pustoszal serwer jak gralismy na tej mapie, ale ok moze w innych godzinach jest roznie.
nie zmienia to jednak faktu ze voty mialy byc wtedy kiedy nie ma na serwie duzo ludzi i tyle.
kerciu ty sie nie obrazaj i daj spokuj.
to ja sie czepiam i mnie sie cos nie podoba wiec ja mam problem, a ty graj sobie spokojnie i nie przejmuj sie mna.
jestem czepialski i nic na to nie poradze, ze irytuje mnie jak ktos zmienia mape ktora osobiscie mu sie nie podoba, a ludzie na niej graja.
ale nie wazne postaram sie juz was nie denerwowac i nie wchodzic na mostownie.
robcie sobie co chcecie...
pozdrawiam

Blondi 
User

Wysłany: Pią 25 Gru, 2009   

A moim zdaniem Gryf robi dobrze z votami aby nie dawał standardowych map do votowania. Sama go proszę o zmiane mapy lub o vota, a po drugie jest to jeden z lepszych adminów moim zdaniem bo jest najczęściej jak również Prototyp. Moim zdaniem tak na marginesie niby jest dużo adminów i co z tego jak co nie którzy nie pokazują się przez 3-4 miesiące ok rozumiem każdy ma życie prywatne ale w takim bądź razie dajcie komuś kto jest częściej na servie by wrazie czego moze robic porządek na servie jak i zmienic mape jak ludzie tego sobie życzą a nie szukać po frendsach czy ktoś jest i czy może zrobić to, to i to.

fi 
User

Wysłany: Sob 26 Gru, 2009   

WSZYSTKIM ŚWIĄT SPOKOJNYCH ŻYCZE, wiec peace end love :570: jesli mnie moje oczka nie myla, od czasu dawania vota, sytuacja z frekfencja sie poprawila, wiec nie rozumiem Nowiutki o co biega :/ jesli mnie pamiec nie myli, w tym czasie na serwerze w tamtej sytuacji bylo kilku adminow, ja tez prosilam o vota :552: I znowu jesli mnie pamiec nie zawodzi, to Gryf i jak mowila Kwiatek Proto sa najczestszymi straznikami prawa grajacymi na serwerq, wiec nie sadze by Gryf bawil sie adminem, ale wykonuje swoje obowiazki, Styga, nim wydasz werdykt przesluchal reszte ludzi, by miec obraz calosci, jak robia to doswiadczeni detektywi :558:

Odpowiedz do tematu