MOSTMOSTMOST
MOST FAQMOST FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
SERVER !!!
Autor Wiadomość
Blondi 
User

Wysłany: Pią 06 Lis, 2009   SERVER !!!

Witam

Mam prośbę, czy ktoś mógłby coś zrobić z serverem ponieważ z dnia na dzień coraz gorzej chodzi, są lagi, tnie, przycina a nawet co niektórym nie otwiera się nawet zoom w awp. Piszę ponieważ wszyscy narzekają ale nikt nie napisze co się dzieje. Naprawdę zaczyna być to strasznie denerwujące i się odechciewa grać na serverze aż ludzie pouciekają. Mam nadzieję, że ktoś tą sprawą się zajmie.

Pozdrawiam
Kwiatuszek

Muzina 
User

Wysłany: Sob 07 Lis, 2009   

Niestety to prawda ,serwer tnie a aztec to koszmar. Frekwencja na serwerze jest (...)czego powodem są mapcyk (vertigo) i lagi.

Stygijczyk 
Moderator

Ty narzekasz na vertigo nie bylo vertigo narzekaliscie na inne mapy....
zaraz wystzrelisz mi z jakas mapa a po chwili znjdzie sie ktos ktoremu sie nie podoba ta mapa ..
Co do lagów tylko w dzien no niestety ja na to nic nie poradze cos obciaza lacze i tyle.

Niektóre kobiety są bezcenne, za reszte zapłacisz "MASTERCARD" :D

Muzina 
User

Ja vertigo lubie ,to nie moja wina ,ze ludzie na tej mapie wychodzą.

Blondi 
User

Mapki sa spoko.

Stygi laguje również wieczorem nie tylko w dzień.

Gryf 
User

Wysłany: Nie 08 Lis, 2009   

Z mojego punktu widzenia wyglada to tak:
Lagow zwykle nie mam ale od jakiegos miesiaca zaczely mi modele latac albo znikac pare razy na dzien (kiedys moze raz na miesiac).
Serwer kiedys byl oblegany i trzeba bylo czekac na slota a teraz wchodze na pusty serwer o 19 na spec i gram w inna gre albo ogladam film i jak jest dobry dzien po 1-2 mapkach mozna pograc.
Serwer rozkrecony a potem jest vertigo, cpl i jesli wiekszosc graczy to stali gracze serwer przetrwa te mapke bo wiedza ze pozniej bedzie standard..jesli nie to zostaje paru stalych i serwer znowu pada bo oni tez nie chca grac 2vs2. Widzialem mnostwo przykladow ze tak jest.
Imo ten serwer to serwer standardow typu d2, inf, nuke, train itd.
Stygi/Bork imo powinniscie dac wieksze uprawnienia innym mostom i molci, syrence, hayabusie i martwej zeby mogli restartowac serwer i/lub skracac mapki.
Od tygodnia lub wiecej nie widzialem zadnego z was mostow na serwerze. Jesli chcecie zeby przetrwal a mysle ze szkoda by go bylo bo stworzylismy ze stalymi graczami swietny team i spolecznosc to musicie cos z tym zrobic!
Pozdrawiam. Mariusz:)

Stygijczyk 
Moderator

MOSTY maja uprawnienia..... molka tez a dostep do restartu to nie takie proste....to nie serwer gier z gamesnet tylko dedyk..czyli rozumiem ze chcecie nocny grac nonstop?

NIe rozumiem dlaczego upierasz sie tak o te restarty ??? serwer restartuje sie codziennie o 5 rano i skoro stoi pusty to nie widze potzreby aby go resetnac o 17:00 czy 22:00

PS to ze nie gram nie oznacza ze nie lookam i pilnuje ze swojej strony

Gryf 
User

Wspominam o restartach bo sa potrzebne pechowo akurat wtedy jak was nie ma. Np. kilkanascie dni temu ludzi wywalalo, patrze jest Bork ale sie okazalo ze to gra jego syn.
Jesli chodzi o mapy to jest sporo innych ktore lubie np. kabel, tuscan, strike czy italy.
Btw imo nocny moglby sie zaczynac nieco wczesniej np o 21.
Serwer ma klopoty i nalezy sie zastanowic jak ten problem rozwiazac. Niech sie inni wypowiedza co o tym mysla.
Dzis np. godzina 20 mapa aztec wszedlem na spec gra 4 ludzi, po chwili jestem sam. Next d2 gra juz 5vs5.
Pozdrawiam. Mariusz.

Stygijczyk 
Moderator

Wysłany: Pon 09 Lis, 2009   

czkam na konkretnne propozycje byly kiedys nominacje to tez sie nie podobalo i z tego co piszesz wyglada ze chcecie cały czas d2

Guzek 
Ultra User

Ustaw nocny cycek tylko i zobaczymy co będzie. Co do lagów to chyba BORKa trzeba by zapytać, ale nie wiem czy tu zagląda jeszcze.

kemoiz 
Hiper User

tylko bez aztecaaaaa. nawet vertigo moze byc tylko nie aztec :)

Stygijczyk 
Moderator

ok czyli zostawiam nocny non stop :) co za miast azteca czakam na szybkie wypowiedzi

Gryf 
User

Moze tuskan na probe?

mad schabeq 
Super User

Od dluzszego czasu serwer czesto stoi pusty, a zaczelo sie to wtedy jak jakies
dziwne lagozy i wywalania z serwera sie zaczely. Mysle ,ze poprostu wielu graczy sie
przenioslo na jakies inne serwerownie - bardziej popularne , z wieksza liczba serwerow
- teraz jakies te deathrun'y i inne gowna dosyc popularne sa.
A ja bym sprawdzil jak bedzie sie sprawowalo glosowanie na mapy z wczesniejsza ich nominacja przez graczy - nie pamietam
czy to bylo, wiem,ze byla kiedys taka propozycja .. Grywam teraz na serwerach Malej i Luke'a i na wiekszosci jest tam wlasnie taka opcja i ludzie graja, wiec moze by i tu sprobowac.. No i kwestia tych lagoz - skoro Gryf mowi,ze tymczasem tego nie ma, to
moze wroca ludzie na Mostownie . Chcialbym tego,bo mam sentyment ale ciezko sie gra
jak nie mozna nikogo trafic.

Tyle z mojej strony. Czesc

Gryf 
User

Dlatego pisalem ze wiecej osob powinno miec mozliwosc zrestartowania serwera wtedy kiedy jest to potrzebne.
Co do lagow to JA zadko mam (dzis akurat bylyod kabla) ale ludzie pisza ze maja, wiec to moze kwestia lacza i/lub ustawien nie tylko serwera.
Wydaje mi sie tez ze jednak serwer nie do konca jest tak sprawny jak kiedys. Dla przykladu kiedys latanie modeli po suficie albo znikanie zdazalo sie mi raz na powiedzmy miesiac. Teraz kilka razy na godzine.
Co do prozpozycji szchabka czemu nie, ale z zachowaniem nocnego od powiedzmy 21-22.
Niech sie inni wypowiedza. Pozdrawiam:)

Odpowiedz do tematu